Susmak bilmeyen ofis arkadaşlarından kurtaran kask: Helmfon

Ofis ortamında zaman zaman huzur içinde çalışmak mümkün olmayabiliyor. Telefonu hiç susmayanlardan ses tonunu bir türlü ayarlayamayan iş arkadaşlarına kadar uzanan listede bir parça sessizlik için kendinizi uzaya fırlatacak noktaya geliyorsanız ideal ürününüz bir kask olabilir.

Ofis ortamının gürültüsünden bunalanlar için tasarlanan Helmfon, kullanıcılara iş ortamında tam bir konsantrasyon sunma amacıyla ortaya çıkan bir ürün. Tasarım şirketi Hochu rayu‘nun ürünlerinden biri olan Helmfon, devasa boyutlarıyla tüm kafanızı ve yüzünüzü kapladığı için direkt size yöneltilecek olası soru ve konuşmaları dahi engelleyecek cinsten. Devasa bir motor kaskı olan Helmfon’un önünde nefes almanız ve tabii telefonla konuşabilmeniz için bir boşluk bulunuyor. Sizi kısıtlamayacak ancak çevrenizdekileri engelleyecek bir ürün yani.

Helmfon geliştirilken ses yalıtım malzemeleri tercih edilmiş. Cam elyaf malzeme kullanılan kaskın iç kısmı köpük polietilenle kaplanmış. Mikrofon, hoparlör, akümülatör, büyüteç ve telefon için özel bir yere sahip olan kask aynı zamanda tam donanımlı bir araç olarak öne çıkıyor. Kaskla Skype görüşmelerinizi yapabilir, telefon konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla kişiselleştirilebilen Helmfon, çok konuşan iş arkadaşlarını susturup işe odaklanmak için en barışçıl yol olabilir…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *